Blog

Klienci, którzy ćwiczą pod okiem naszego Zespołu, mają bardzo różnorodne cele treningowe: chcą wzmocnić lub wypracować kondycję, poprawić wygląd sylwetki, zrzucić nadprogramowe kilogramy, wrócić do formy po ciąży lub urazie. Albo, po prostu, systematycznie pracować nad formą w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze, z pod opieką wykwalifikowanego Trenera, z udziałem zróżnicowanych technik i sprzętu.

Różnorodne są również dotychczasowe doświadczenia naszych Klientów ze sportem: jedni uprawiają go zawodowo i w Magda Foeller Studio wzmacniają takie obszary jak wytrzymałość i stabilizacja; inni są z nim co najmniej za pan brat, w wymiarze amatorskim towarzyszy im przez całe życie, więc z uśmiechem meldują się na macie i „robią robotę”. Inna część z naszych Klientów nieco mniej przepada za aktywnością fizyczną, ale szuka w sobie siły i motywacji do jej podjęcia; część zaś dopiero zaczyna przygodę z jakimkolwiek ruchem.

Najpowszechniejszą jednak motywacją do podjęcia treningów pozostaje chęć redukcji masy ciała oraz wyrzeźbienia sylwetki. Niektórzy Klienci trafiają do nas zupełnie na początku tej drogi – wtedy zaczynają od chudnięcia, po którym następuje sukcesywne kształtowanie sylwetki. Część Klientów redukcję ma już za sobą, a potrzebuje pomocy w pracy nad rzeźbą i ujędrnieniem ciała. Są też i tacy, którzy jej nie wymagają, chcą jednak uwydatnić mięśnie i przysłowiowo „wyrzeźbić się” oraz osiągnąć wymarzony wygląd.

To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy Program „MF Rzeźba”, adresowany do osób, którym zależy na pięknie wymodelowanej sylwetce i/lub redukcji tkanki tłuszczowej. Trening w ramach tego Programu oparty jest na ćwiczeniach siłowo-wytrzymałościowych i ćwiczeniach dynamicznych, które są ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej przy zachowaniu tkanki mięśniowej. Plan żywieniowy nastawiony jest na redukcję tkanki tłuszczowej i przygotowany przez doradcę żywieniowego w oparciu o analizę składu ciała, cele treningowo-żywieniowe oraz styl życia Klienta.

W skład Programu „MF Rzeźba” wchodzi:

  • Analiza składu ciała
  • Konsultacja treningowo-żywieniowa
  • Plan żywieniowy
  • 12, 24, 36 lub 48 treningów personalnych w Magda Foeller Studio

POLECANE